Про проект

Завдання проекту

Сайт розроблений в рамках проекту "Прозорі, фінансово здорові і конкурентоспроможні муніципалітети в Україні", який реалізується Інститутом економічних і соціальних реформ в Словаччині (ІNЕКО), в партнерстві з Міжнародним центром політичних досліджень (МЦПД, Україна) та за фінансової підтримки Офіційної допомоги з метою розвитку Словацької Республіки - SlovakAid.

Основна мета проекту полягає в створенні порівняльної моделі оцінки конкурентоспроможності регіонів України з тим, щоб виділити конкурентні переваги окремих регіонів і виявити їх слабкі сторони, які перешкоджають їх конкурентоспроможності. Крім того, аналіз конкурентоспроможності регіонів повинен забезпечити зацікавлених осіб інформацією про поточний стан ділового середовища в регіонах, а також про конкретні проблеми економічного розвитку в регіонах. Проект надасть представникам місцевої влади корисний інструмент для розвитку регіонів, а також для усунення локальних бар'єрів ділового середовища.

Діяльність в рамках проекту

  1. Розробка методології і визначення доступних даних, які можуть бути зібрані для розробки регіонального індексу ділового середовища (далі РІДС)
  2. Збір статистичних даних
  3. Проведення опитування серед регіональних компаній з метою визначення бар'єрів для ведення бізнесу в регіонах і можливого поркащення регіонального бізнес-середовища
  4. Розрахунок РІДС , його компонентів та підіндексів
  5. Підготовка дослідження про конкурентоспроможність регіонів і розробка інвестиційної карти України за рівнем якості регіонального ділового середовища.
  6. Розробка інтерактивної веб-сторінки для візуалізації результатів проекту, створення веб-додатку, де вся напрацьована інформація про регіони буде відображатися при відповідному натисканні на карту

Контакти

INEKO
INEKO - Інститут економічних і соціальних реформ
Bajkalská 25
827 18 Bratislava 212
Slovakia
web: http://www.ineko.sk
Tel.: +421 2 5341 1020

МЦПД
МЦПД – Міжнародний центр перспективних досліджень
Вул. Інститутська 14, офіс 10,
Київ, Україна, 01021
Сайт: http://www.icps.com.ua/
mail: [email protected]
Тел.: +38 (044) 253-44-82

Автори
Петер Голіаш
Петер Клатік
Роберт Кічіна

Василь Поворозник
Ангела Бочі